آراد برندینگ
خانه / میوه خشک مخلوط / صادرات انواع میوه خشک بسته بندی مخلوط ایرانی

صادرات انواع میوه خشک بسته بندی مخلوط ایرانی

صادرات انواع میوه خشک بسته بندی مخلوط ایرانی    

 

فروش میوه خشک

 

انواع میوه خشک بسته بندی مخلوط ایرانی یکی از بهترین نمونه محصولات برای صادرات و کار در بازار جهانی است که امروزه توسط شرکت های مختلف مورد درخواست قرار می گیرد .

کشور ایران به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان انواع محصولات خشکباری و کشاورزی ، از موقعیت بسیار خوبی برای صادرات و تجارت جهانی برخوردار است و سالیان زیادی است که این محصولات ، مشتریان راضی قابل توجهی در کشورهای مختلف دارد .

اما قاعدتا” یکی از مهمترین نکاتی که در بحث صادرات و تجارت جهانی باید توجه داشت ، بحث به روز بودن شیوه های تولید و تنوع بخشی به محصولات است که خوشبختانه این امر با روی کار آمدن شیوه های صنعتی تولید خشکبار ، تا حد قابل قبولی تحقق یافته و البته نیازمند تداوم و توسعه است .

میوه خشک های صنعتی به عنوان یکی از جدیدترین محصولات خشکباری ایران ، در چند ساله ی اخیر توانسته مشتریان خوبی از کشورهای مختلف داشته باشد و به همین دلیل ، برنامه ریزی و کار بیشتر برای پیشرفت در خصوص تولید ، بسته بندی و کیفیت بیشتر اهمیت زیادی خواهد داشت .

 

ارجحیت انواع میوه خشک بسته بندی شده نسبت فله ای در تجارت جهانی    

طبیعتا” یکی از مهمترین نکاتی که اهمیت آن در صادرات خشکبار و البته انواع میوه خشک ، بر کسی پوشیده نیست ، بحث بسته بندی میوه خشک است .

کاملا” واضح است که انواع میوه خشک بسته بندی شده ، علاوه بربحث حفظ سلامت ، کیفیت ، افزایش ماندگاری ، جذابیت برای خرید و سفارش و مواردی از این قبیل ، تاثیر زیادی در بحث ارز آوری خواهد داشت .

این در حالیست که متاسفانه انواع میوه خشک ایرانی به صورت فله ای نیز صادر می گردد و طبیعتا” این که در بازار هدف با یک بسته بندی و برند خارجی به فروش رسد ، چندان دور از ذهن نخواهد بود .

بنابراین لازم است تا تولید کنندگان این محصول ، علاوه بر افزایش کیفیت ، برنامه ریزی برای کاهش قیمت میوه خشک اسلایس ایرانی و مواردی از این دست ، به بحث صادرات انواع میوه خشک بسته بندی ، اهمیت بیشتری قائل شوند .

اما انواع میوه خشک بسته بندی می تواند هم به صورت ساده و تک مانند میوه خشک سیب ، میوه خشک پرتقال ، میوه خشک خرمالو ، میوه خشک انجیر ، و دیگر موارد باشد و یا به صورت مخلوطی از چندین میوه خشک .

 

 

البته در این خصوص تعیین کننده ی نهایی در خصوص انتخاب نوع میوه خشک ، بازار هدف نهایی برای صادرات است ، اما به صورت کلی انتخاب انواع میوه خشک بسته بندی به صورت مخلوط مناسب تر به نظر می رسد .

چرا که با توجه به تنوع فصلی میوه ها و به دنبال آن تغییر حجم موجود از میوه خشک های خارج از فصل برای صادرات می توان مخلوط جدیدی را ارائه کرد و اقلامی جایگزین برای محصولات خارج از فصل انتخاب نمود .

هر چند در صورت قرارداد سالیانه و تولید بر اساس سفارش مشتری برای صادرات در پارت های مختلف ، این امر با مدیریت بیشتری قابل انجام خواهد بود و حتی در مورد انواع میوه خشک بسته بندی به صورت ساده نیز مشکل خاصی وجود نخواهد داشت

 

میوه خشک بسته بندی شده

 

فروش میوه خشک مخلوط مجلسی 

تولید و فروش میوه خشک مخلوط مجلسی با بهترین دستگاه ها و در شرایط کاملا” بهداشتی .

بهره سلامتی :

بهبود سلامت پوست

افزایش هوش و عملکرد طبیعی مغز

کمک به تقویت دندان ها

کمک به کاهش وزن

کاهش فشار خون

ملین و از بین برنده یبوست

 

نوع صادراتی میوه های خشک ، از انواع با کیفیت تر است . زیرا کشورهای مختلف برای واردات هر محصولی استانداردهای خاصی دارند . که این استانداردها در محصولات میوه خشک تولید شده در ایران رعایت می شود . همین امر باعث صادرات بیشتر این میوه خشک می گردد .

اگر به دنبال بهترین نوع میوه های خشک و درجه یک هستید ، می توانید با شرکت بازرگانی آواگستران ارتباط بگیرید .

تولید میوه های خشک با کیفیت   

این سایز نیز از جمله تولیدی های انواع میوه های خشک در ایران است . که بهترین میوه های خشک مرغوب را با قیمت های خوبی عرضه می کند .

با خرید مستقیم ، محصولات ارزان قیمتی را خریداری کنید .

 

 

سایت فروشنده انواع میوه خشک در تهران 

میوه های خشک یکی از تنقلات و خشکبارهای سالم به شمار می رود . امروزه سایت ها نیز یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان اصلی انواع میوه های خشک در تهران و سراسر کشور است .

این مجموعه نیز جزو سایت های تولید کننده انواع میوه خشک به شمار می رود .

جهت خرید و فروش انواع محصولات خشکبار می توانید با ما در ارتباط باشید :

 

 

شرکت بازرگانی آواگستران   

راه های ارتباطی :

مدیر فروش ( عزیزی ) :      ۰۹۱۲۲۴۸۸۵۰۸

تلگرام و واتس آپ :           ۰۹۳۵۴۰۰۵۱۵۹

آراد برندینگ