آراد برندینگ
خانه / توت فرنگی / فروش توت فرنگی خشک و خواص توت فرنگی خشک _ تولید و فروش گیلاس خشک

فروش توت فرنگی خشک و خواص توت فرنگی خشک _ تولید و فروش گیلاس خشک

تهیه شده از تازه ترین و مرغوب ترین موادها 

خواص توت فرنگی خشک   

توت فرنگی خشک اشتها را کاهش می دهد ، مطالعات نشان داده اند که توت فرنگی خشک باعث افزایش میزان هورمونی می شود که در بالا بردن متابولیسم ، کاهش اشتها و تنظیم قند خون بعد از دریافت وعده های حاوی نشاسته کمک می کند .

این هورمون آدیپونکتین است که میزان بالای آن در خون هم چنین با کاهش خطر حمله قلبی همراه است در حالی که میزان پایین آن در افراد چاق گزارش شده است .

 

توت فرنگی خشک و سفید کردن دندان ها    

توت فرنگی خشک تازه و رسیده را با نصف قاشق چای خوری بکینگ پودر مخلوط نمایید و سپس از آن برای سفید کردن دندان های خود استفاده کنید . راز این ترکیب یا بهتر بگوییم حاصلش اسیدمالیک است که پاک کننده ی بسیار قوی می باشد برای لکه های حاصل از سیگار و قهوه بر روی دندان ها و از طرفی خاصیت سفید کنندگی دارد . همچنین توصیه می شود بیش از حد معمول از این روش بهره برداری نکنید چون ممکن است به مینای دندان های خود صدمه وارد کنید . قدر مسلم این روش مثل جرم گیری در زیر دست یک دندانپزشک نیست ولی ارزان است و به صورت مقطعی جواب خواهد داد .

توت فرنگی خشک در رشد کودکان ، استحکام دندان ها و ترمیم شکستگی ها موثر است . تحقیقات اخیر نشان داده است دریافت روزانه یک واحد توت فرنگی خشک باعث افزایش قابل توجهی در مقدار فولات خون شده و نیز فشار خون بالا را کاهش می دهد . یک واحد توت فرنگی خشک معادل ۸ عدد است که ۵۰ کالری انرژی دارد .

گفتنی است ، توت فرنگی خشک ، به علت داشتن آهن و ویتامین C در خونسازی بدن موثر است و به دلیل دارا بودن مقادیر کافی کلسیم و فسفر ، در رشد و نمو کودکان و نوجوانان ، استحکام دندان ها و ترمیم شکستگی استخوان ها بسیار موثر است .

 

۱- توت فرنگی تولید انرژی می کند .

۲- توت فرنگی می تواند خطر حمله ی قلبی را کاهش دهد .

۳- توت فرنگی حافظه ی کوتاه مدت را تقویت می کند .

۴- توت فرنگی خواص ضد پیری دارد .

۵- توت فرنگی سلامت استخوان ها را تقویت می کند .

۶- توت فرنگی ایمنی بدن را تقویت می کند .

۷- توت فرنگی کمک می کند چربی های ذخیره شده را بسوزانیم .

 

فروش آجیل و خشکبار شرکت بازرگانی آواگستران :   

تماس با ما :   

مدیریت ( عزیزی ) :     ۰۹۱۲۲۴۸۸۵۰۸

تلگرام و واتس آپ  :    ۰۹۳۵۴۰۰۵۱۵۹

تولید و فروش گیلاس خشک    

آجیل و خشکبار شرکت بازرگانی آواگستران :   

تولید و فروش گیلاس خشک و انواع میوه خشک در شرایط کاملا” بهداشتی دارای سیب سلامت و پروانه بهداشتی .

 

خواص گیلاس : 

گیلاس خشک با طعم ترش و شیرینی که دارد ، طعم لذت بخشی به رژیم غذایی می افزاید . همچنین این ماده غذایی انرژی مورد نیاز روزانه را برای بدن فراهم می کند ، به طوری که مصرف یک چهارم گیلاس خشک ۱۳۳ کالری دارد . همچنین بر اساس وزارت کشاورزی آمریکا ، این میزان گیلاس خشک برابر با یک سوم تا یک چهارم نیاز روزانه توصیه شده ی بانوان به میوه و یک چهارم نیاز روزانه توصیه شده ی مردان به میوه است . این ماده غذایی تامین کننده ی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای حفظ سلامتی بدن می باشد .

 

فواید مس :    

گیلاس منبع خوبی از مس بوده که یک ماده معدنی ضروری برای بدن است . بدن برای تولید کلاژن وابسته به مس بوده و این فرآیند برای حفظ استحکام بافت ها مورد نیاز می باشد . مس با محافظت از بدن در برابر رادیکال های آزاد به سلامت بافت ها کمک می کند . همچنین این ماده معدنی در کمک به تولید انرژی از سلول ها موثر است . مصرف یک چهارم گیلاس خشک حاوی ۹۲ میکروگرم مس بوده که برابر با ۱۰ درصد از نیاز روزانه توصیه شده به این ماده معدنی است .

 

فواید ویتامین C :   

اضافه کردن گیلاس خشک به رژیم غذایی باعث افزایش ویتامین C دریافتی می شود . مصرف یک چهارم گیلاس خشک حاوی ۸ میکروگرم ویتامین C بوده که به ترتیب تامین کننده ی ۱۱ و ۹ درصد از نیاز روزانه توصیه شده این ویتامین برای بانوان و مردان است . ویتامین C نیز همانند مس باعث افزایش تولید کلاژن می شود که با استحکام بافت ها در ارتباط است و همچنین از بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت میکند . دریافت ویتامین C کافی در رژیم غذایی از رشد بافت های جدید حمایت کرده و در کمک به بهبود جراحات موثر است .

 

فواید ویتامین A :    

گیلاس خشک حاوی ویتامین A است . این ویتامین نقش موثری در رشد سلول های جدید ، بهبود جراحات و عملکرد سیستم ایمنی دارد . ویتامین A همچنین حافظ سلامت پوست و بینایی است . یک چهارم فنجان گیلاس خشک ۱۱۳۲ واحد بین الملل ویتامین A دارد . این میزان تامین کننده ی ۳۸ درصد از نیاز روزانه توصیه شده ویتامین A برای مردان و ۴۹ درصد برای بانوان است .

 

تولید و فروش گیلاس خشک و انواع میوه خشک :    

آجیل و خشکبار شرکت بازرگانی آواگستران :   

مدیریت ( عزیزی ) :    ۰۹۱۲۲۴۸۸۵۰۸

تلگرام و واتس آپ :    ۰۹۳۵۴۰۰۵۱۵۹

آراد برندینگ